Ticaret Hukuku kategorisinde tarafından

Sayın Avukat;

Web tabanlı online çekiliş sistemine dayalı bir proje çalışması yürütmekteyim. Bu sistem ücretsiz üyelik süreci ile başlayarak isteyen üyelerin 1 TL= 1 Kredi denkleminde online ödeme ile kredi satın alması ve bu krediler ile çeşitli ürünlerin önceden belirlenmiş kredi miktarını yatırarak sınırsız katılım sağlayabileceği, ürün için önceden belirlenmiş ve ilan eilmiş katılımcı sayısına ulaştığında sistemin otomatik olarak katılımcılar arasından bir kişiyi rastgele seçmesi ile kazananın belirleneceği ve ürünün gönderimi ile sonuçlanacağı sistemdir.

Bu bağlamda, proje Milli Piyango İdaresinin "Karşılığı nakit olamayan piyango ve çekilişler" başlıklı yönetmeliği kapsamına girmektemidir ? Bu kapsamda ise ilgili yönetmelikte madde 2-c "çekiliş yapılmaksızın önceden belirlenen ve il

Avukat mısınız? Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 cevap
10, Ağustos, 2016 Borçlar Hukuku kategorisinde ibrahim50 tarafından soruldu
0 cevap
2 cevap
...